Malta Sprachcaffe Dil Okulları

Detaylı bilgi almak için tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.

Sicilya’nın yaklaşık 100 km güneyinde yer alan Malta takımadaları Akdeniz’in sıcak atmosferi ve ılıman iklimi ile İngilizce öğrenmek ya da dilinizi geliştirmek için en etkili ve heyacan verici destinasyonlardan birisidir. Harika kumsalları ve havuzlu büyük okulu ile Malta’da İngilizce kursları sayesinde küreselleşme çağının gerekliliği haline gelen “ingilizce öğrenmek” stres dolu bir süreç olmaktan çıkıp heyecan dolu bir macera haline gelecek.

Gozo adası dışında nüfus ortalaması 350.000 olan Malta eski bir İngiliz Kraliyet kolonisidir ve ilk kullandığı kültürel dil İngilizcedir. Dil okulumuzda alacağınız dil kursu ile etkili İngilizce eğitimini, sıcak Malta kültürünü ve ülkenin gelenek göreneklerini öğrendiğiniz heyacan verici bir tatille ve unutulmaz bir deneyimle birleştirebilirsiniz.

 

St. Julian’s Dil Okulu

Sprachcaffe Malta’nın sunduğu iki okuldan biri olan St. Julians adanın doğusunda konumlanmıştır. Bir zamanlar balıkçı kasabası olan St Julians, günümüzde otantik ve rahat bir ortamda İngilizce eğitim alabileceğiniz bir yer haline gelmiştir. Sprachcaffe Malta – St. Julians’daki dil okulumuzdaçeşitli kurslar sunmaktayız: ister kısa sürede İngilizcenizi geliştirecek olan yoğun kurslarımıza ister sizi okul sınavlarınıza hazırlayacak kurslara veya isterseniz Cambridge dil sertifikası sınavlarına hazırlık kurslarına katılabilirsiniz. Ayrıca bire bir dersler ve İş İngilizcesi kursları da sunmaktayız.

Okulumuzda FELTOM yönetmeliklerine bağlı olarak 18 yaşın altındaki öğrenciler için yetişkin programlarına kayıt alınmamaktadır! Malta – St. Julians’da 14-21 yaş arasındaki öğrencilerimiz içinde programlar mevcuttur.