İngiltere Sprachcaffe Dil Okulları

İngilizce öğrenmek ya da bildiklerini geliştirmek isteyenlerin hayalleri Sprachcaffe’nin sunduğu İngiltere Dil Kursu ile gerçek oluyor! Küreselleşme çağında, İngilizce milyonlarca insanın özel ya da profesyonel hayatlarında her geçen gün gereklilik haline gelirken, İngiltere’de dil kursuna katılmak İngilizce öğrenmek için en popüler yoldur.

Sprachcaffe Londra Dil Okulu

Londra’daki İngilizce Dil okulumuz dokuz adet iyi donanımlı geniş sınıfa sahiptir. Resepsiyon alanında kahve makinesi de bulunan ortak kullanım alanı vardır. Buradaki okulumuzda Cambridge Sınavlarına hazırlanabileceğiniz gibi Londra Ticaret Odası’nın (London Chamber of Commerce) İş İngilizcesi sınavlarına da hazırlanabilirsiniz.

Londra Sprachcaffe dil okulumuz videomuz;

İngilizce okulumuz şu özelliklere sahiptir:

 • Resepsiyon
 • Rahatlayabileceğiniz bahçe
 • İnternet erişimli bilgisayar
 • Dinlenebileceğiniz, ders çalışabileceğiniz ya da radyo dinleyebileceğiniz ortak kullanım alanı
 • Kütüphane/Çalışma Odası

Londra’daki İngilizce dil okulumuzda farklı kurslar sunmaktayız. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 15’tir.

Okulun Konumu

Londra’daki İngilizce dil okulumuz Ealing’in batı bölgesinde yer almaktadır. Okul, Ealing Broadway metro istasyonundan sadece 5 dakikalık uzaklıktadır. Birçok mağaza, restoran, pub ve alışveriş merkezi okula yakın mesafededir.

Ealing Londra’nın yeşil cennetidir ve okula oldukça yakın bir park da bulunmaktadır. Öğrenciler derslerden sonra bu park da hoşça vakit geçirmektedirler.

Apartmanlar 15-20 dakikalık mesafededir (arabayla 5-10 dakika). Londra Heathrow Havaalanı ve şehir merkezi toplu taşıma ile sadece 20 dakikalık mesafededir.

Şehirde Neler Yapılabilir

Kesin olan bir şey var: İngiltere’nin en popüler şehrinde asla sıkılmayacaksınız! İster alışveriş yapın, etrafı tipik kırmızı otobüslerle gezin ya da sayısız uluslararası restorandan birinde yemek yiyin, Londra sizi şaşırtacak ve büyüleyecek.

Tavsiyemiz: Madame Tussauds, National Gallery, Big Ben ve Trafalgar Square’i gezmenizdir. Londra sonu gelmez seçeneklere sahiptir!

Alışverişi mi seviyorsunuz? O zaman, Londra gerçekten bir ilham verici moda başkentidir. Giysi severler King’s Road, Oxford Street ya da Soho’da kendi tarzlarına göre yeni şeyler bulacaklardır.

Sporseveler, dünyaca ünlü Webley Stadyumu’nda Premier Lig’in oyunlarını izleyin!

Akşam olduğunda Londra’nın en trend bar ve gece kulüplerine gidebilir ve partilere katılabilirsiniz.


 Brighton Sprachcaffe dil okulu hakkında videomuzu izleyebilirsiniz;

Sprachcaffe Brighton Dil Okulu

Brighton’daki dil okulumuz British Council ve English UK tarafından onaylıdır. 

Brighton dil okulumuz yerleşim bölgesinde konumlanmasına rağmen denize yakındır. Brighton Pier, Churchill Meydanı Alışveriş Merkezi, Royal Pavilion Palace ve kumsal okulumuzun yakınındaki belli başlı yerlerden bazılarıdır. Sunduğumuz konaklama seçeneklerimizden yurtlarımız Brighton dil okuluna yürüyüş mesafesindedir.

Brighton dil okulu restore edilmiş etkileyici bir Edward dönemi binasındadır ve güzel bir bahçe ile çevrilidir. Okulumuzda öğrencilerimizin boş zamanlarını değerlendirebilecekleri bir öğrenci salonu bulunmaktadır. Brighton dil okulumuzda ücretsiz internet hizmeti verilmektedir. Öğrencilerimiz organize edilmiş sosyal program ve haftasonu aktivitelerine katılabilirler.

 • 14 tam donanımlı sınıf
 • Dış mekan aktiviteleri için bahçe.
 • Öğrencilerin ders çalışabilecekleri,TV izleyebilecekleri, radyo dinleyebilecekleri ve sohbet edebilecekleri ortak kullanım odaları.
 • Mini Mutfak/Bistro
 • İnternet odaları, Kütüphane
 • Sayısız program seçeneği

Öğrencilerimiz okulumuzda bulunan bistrodan yararlanabilir, kendilerine küçük atıştırmalıklar ve sıcak öğünler hazırlayabilmektedirler. Kendileri hazırlamak istemeyen öğrenciler için okulumuzun civarında pek çok restoran/ snack bar seçeneği bulunmaktadır.

Brighton dil okulumuzun içinde ücretsiz kablosuz internet erişimi mevcuttur. Öğrencilerimiz internet hizmetinden ortak salonlarda ve kütüphanede faydalanabilmektedirler. İsteyenler okulumuzun kasalarından yararlanabilirler.


Sprachcaffe Devon Dil Okulu

 • Dil okulu 5 tane geniş sınıfa sahiptir ve yaz okulumuzun da 8sınıfı bulunmaktadır.
 • Ortak kullanım alanı mevcuttur ve ders çalışmak ya da diğer öğrencilerle vakit geçirmek için kullanılabilir.
 • Bilgisayar alanımız da vardır.
 • U20 öğrencileri okula sadece 5 dakikalık mesafede başka bir binada eğitim alırlar.

Eğitimin daha kaliteli olması için sınıflarımız sadece 10 kişiliktir.

Devon’daki dil okulumuz Exmouth kasabasının meydanındadır. Güzel Exmouth, Exe nehrinin İngiliz Rivierası’nda denize döküldüğü yerdedir. Bütün bo zaman aktiviteleri, mağazalar, restoranlar ve tabii ki Atlantik kıyıları okula yürüyüş mesafesindedir.Kasaba meydanındaki kafelerde dinlenip, arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Uluslararası hissedeceğiniz ama cana yakın bir atmosfer sizi Exmouth’da bekliyor. Eğitim programı oldukça esnektir ve dil kursu öğrencilerine yardımcı olacak profesyonel öğretmenlerle desteklenmiştir.

Devon’daki Etkinlikler

 Ekibimiz sizler için tur vee geziler düzenlemekten mutluluk duyar. Size, oldukça çekici kıyı kasabaları olan Exeter ve Plymouth’u mutlaka görmenizi tavsiye ederiz. Plymouth, ‘Yeni Dünya’ için Rahiplerin yolculağa başladıkları yerdir. Ayrıca diğer öğrencilerle birlikte kafe ve barlara giderek de eğlenebilirsiniz. Devon’da güzel kafe ve barlar, mağazalar bulacaksınız. Devon Bölgesini çok iyi keşfettiğinize emin olun.