Amerika Sprachcaffe Dil Okulları

 İngilizce öğrenmek ya da İngilizcenizi geliştirmek için en etkili yollardan biri Amerika’da İngilizce kursu almaktır. Kuzey Amerika ülkelerinde İngilizce öğrenmek oldukça popülerdir çünkü milyonlarca insan İngilizce konuşmaktadır ve küreselleşme çağında İngilizce insanların kişisel ve iş yaşamlarında oldukça önemli hale gelmektedir.

Amerika Birleşik Devletleri, İngilizce dil eğitimi için klasik yerlerden birisidir. Burada Amerikan İngilizcesi konuşulmaktadır. Amerika’daki dil okullarımızdan birinde İngilizce öğrenin! İngilizce kursunuz süresince İngilizce ile çevrili olacaksınız ve bu da daha etkili ve hızlı öğrenmenizi sağlayacaktır.

Amerika’da İngilizce kursuna katılarak İngilizce öğrenirken aynı zamanda oldukça hoş bir tatil de yapabilir ve unutamayacağınız deneyimler yaşayabilirsiniz. İlginç Amerikan kültürünün içine dalıp, yerel gelenek ve görenekleri tanıma fırsatı bulacaksınız.

New York Sprachcaffe Dil Okulu

New York’da İngilizce dil eğitimi özel bir deneyimdir: New York’daki İngilzce kurslarımızda anadili İngilizce olan öğretmenlerden İngilizce öğrenirken aynı zamanda dünyadaki en heyecan verici şehirlerden birini de keşfetme şansı yakalayacaksınız. Dünyanın sunabileceği her şeyi burada bulabilirsiniz! Işıldayan şehir tüm ziyaretçisini büyüler.

 • Resepsiyon
 • 12 konforlu sınıf
 • Yüksek hızda internet erişimli bilgisayar odası
 • Küçük mutfak
 • Öğrenci salonu

New York’daki Dil Okulumuzun Yeri

New York’ taki okulumuz Manhattan’ da merkezi yerde bulunmaktadır. Manhattan’ ın tam kalbinde yer alır. 28.cadde ve 23.cadde metro istasyonundan 5 dakika yürüme mesafesindedir. Empire State Binası’ nın ve Broadway’de birçok tiyatronun bulunduğu 5.cadde sadece birkaç blok ötededir. Madison Square Garden ve Times Meydanı da büyük metro hatları ve diğer birçok yerler gibi çok uzak değildir.


Boston Sprachcaffe Dil Okulu

Boston’daki okulumuzda farklı tiplerde dil kursları sunuyoruz. Okul modern döşenmiş teknik ekipmanlara sahiptir. Öğrencilere sunulan erişim imkanları:

 • Resepsiyon
 • 8 geniş sınıf
 • Yüksek hızda internet erişimli bilgisayar odası
 • Küçük mutfak

Boston’daki Okulumuzun Yeri

Tarihi okul binamız Boston’un kalbi olan şehir merkezine çok yakındır. Metro istasyonu ve Old South Meeting House gibi birçok tarihsel yer sadece yürüme mesafesindedir. Bunun yanında okulun çevresinde öğrencilerin ders sonrası gidebilecekleri bir çok restoran, kafe ve dükkan bulunmaktadır.

Boston’daki İngilizce okulumuza Venezuela, Arjantin, Brezilya, Kore, Kolombiya, Almanya, Fransa, İtalya, Peru, Rusya, İspanya, Suudi Arabistan ve Türkiye’nin de dahil olduğu birçok farklı ülkeden öğrenci gelmektedir.

Boston’daki İngilizce okulu öğrencilere İngilizcelerini geliştirip kullanmaları için geniş yelpazede eğlence faaliyetleri sunar. Mesela müzeleri ziyaret edebilir ya da tiyatro veya sinemaya gidebilirsiniz.


Los Angeles Sprachcaffe Dil Okulu

Los Angeles Torrance okulumuzda farklı İngilizce kursları sunulmaktadır. Okul modern döşenmiş ve tüm teknik ekipmana sahiptir, öğrencilere sunulan imkanlar:

 • Resepsiyon
 • 11 geniş sınıf
 • Yüksek hızda internet erişimli bilgisayar odası
 • Küçük mutfak
LA Torrance Okulumuzun Yeri

Los Angeles – South Bay dil okulumuz en güvenli şehirlerden biri olan Los Angeles’ın Torrance bölgesinde bulunmaktadır. Okulun yakınında bir çok ünlü turistik mekan bulunmaktadır, bunlardan bazıları: Hollywood, Beverly Hills, Hermosa Beach, Laguna Beach, Rodeo Drive, Melrose Avenue, Dodger Stadium, Disneyland, Santa Monica, LA Statyum, Malibu ve Universal Stüdyoları.

Los Angeles’daki okulumuza Arjantin, Brezilya, Kolombiya, Fransa, Almanya, İtalya, Kore, Meksika, Peru, Rusya, Suudi Arabistan, İspanya, Venezuella ve Türkiye’nin de dahil olduğu bir çok farklı ülkeden öğrenciler gelmektedir.

Los Angeles’daki Aktiviteler

Los Angeles’daki okulumuz öğrencilere İngilizcelerini geliştirip kullanmaları için geniş yelpazede eğlence etkinlikleri sunar. Örneğin müzeleri ziyaret edebilir ya da tiyatro veya sinemaya gidebilirsiniz.